Outlet dziecięcy

Z naszą pomocą stworzą Państwo niepowtarzalne stylizacje dla pociech w każdym wieku. Oferujemy bowiem markowe ubranka dla dzieci z Anglii. Cream Hurt to nie tylko hurtownia odzieży używanej dziecięcej, ale i outlet dziecięcy z Anglii. Dlatego znajdą u nas Państwo używane ciuszki dla dzieci z Anglii czy Irlandii, ale także nienoszone i nieuszkodzone ubranka H&M, River Island, New Look, Esprit, ZARA, Matalan, George, F&F, Marks & Spencer, Okaidi oraz Pep&Co.

Zapewniamy bogaty wybór asortymentu zarówno dla niemowląt, jak i starszych pociech (5-10 lat). W hurtowni odzieży markowej znajdują się wygodne i kolorowe bluzki, sweterki, spodnie oraz sukienki. Outlet dostosowany jest do sezonu, co gwarantuje wybór modnych, markowych i zarazem wygodnych ubranek idealnych dla najmłodszych. W outlecie posiadamy tanią odzież w małych powtórzeniach (1-2 sztuki) w wielu rozmiarach.

Paczki z ciuchami (ok. 20 kg) przekazywane są przez nas w dniu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmą kurierską DPD, a dodatkowo ubezpieczamy paczki, chroniąc je przed uszkodzeniem.